Náš tým poradců ve vašem městě

Vsetín - Zlín - Olomouc - Brno - Praha


Martin Dajčar

Top Konzultant

Vsetín

Ve financích jsem začal pracovat v roce 2016, pro mě samotného bylo finanční poradenství španělská vesnice. Od té doby uplynulo už pár let, obklopil jsem se lidmi, se kterými je radost spolupracovat a z práce se stal koníček.

Robert Basel

Top Konzultant

Vsetín - Brno


Filip Zralý

Senior Konzultant

Vsetín - Brno

Ve financích jsem se začal pohybovat z důvodů, že jsem hledal možnost podnikat v oboru, kterým jsem schopný lidem předávat informace a své zkušenosti a zároveň je to obor, který je jeden z nejlépe placených na trhu. Jelikož jsem byl spokojeným klientem a moje zkušenost s finančním poradenstvím byla pozitivní, tak jsem se rozhodl vydat se na dráhu finančního poradce.

Michal Jarošek

Top Konzultant

Vsetín - Brno

Ve financích jsem se začal vzdělávat abych zdokonalil své vlastní vědomosti a dovednosti ohledně finanční gramotnosti, následně mi přišlo důležité se o své vědomosti podělit s ostatními a finanční poradenství je jedna z mála cest jak tyto informace lidem předat.

Kateřina Vitvarová

Samostatný Konzultant

Vsetín

Osobní a lidský přístup s klientem je pro mě stejně tak důležitý jako odbornost, kvalita a férové jednání. Z dlouhodobého hlediska naší spolupráce najdeme cestu, jak Váš život posunout na ještě lepší úroveň.

Filip Hedia

Samostatný Konzultant

Vsetín


Lucie Dědková

Odborná Asistentka

Vsetín

Leona Dědková

Odborná Asistentka

Vsetín - Brno

Marek Mogyorósi

Senior Konzultant

Praha