REFINANCOVÁNÍ ÚVĚRU OD 5,19%

Vyplňte nezávaznou online poptávku, která se dostane do rukou specialisty pro Vámi požadovaný produkt.

HYPOTÉKA

POJIŠTĚNÍ

SPOŘENÍ

INVESTICE

Financování bydlení

Hypotéka na bydlení je účelový úvěr na koupi či modernizaci nemovitosti. Nejčastěji se uzavírá na horizont 15 – 30 let. S garancí měsíční splátky (fixace) na dobu 5 -10 let.
Výše nové hypotéky bývá maximálně v rozmezí 80 % – 90 % odhadní ceny ručené nemovitosti.

Nespornou výhodou u hypoték, které podléhají novele zákona o spotřebitelském úvěru (uzavřených po 1. 12. 2016), je možnost jejího předčasného splacení.

Klient může předčasně splatit až 25 % jistiny hypotečního úvěru za každý kalendářní rok a to i během běžící fixace. Musí tak provést v měsíci před dnem výročí podpisu smlouvy.
Úvěr na cokoli

Auto - vybavení - rekonstrukce bydlení 

MOŽNOST ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NOVÉ PŮJČKY ČI KONSOLIDACI STÁVAJICÍCH ZÁVAZKŮ

Půjčka na auto, na televizi, na telefon i na nábytek. Vyjednáme vám nejnižší úrok na trhu, můžete si tak bez obav pořídit to, po čem toužíte. Bez čekání, rychle a hlavně bez zbytečného papírování.

Pojištění majetku, životní, cestovní,...

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ
Životní pojištěné je především určeno pro osoby, na jejichž příjmu je závislý rozpočet rodiny. Dále je vhodné pro ty, kteří si chtějí pořídit bydlení prostřednictvím hypotéčního úvěru a nechtějí aby v případě nenadále události byla rodina neúměrně zatížena.
POJIŠTĚNÍ MAJETKU
Pojištění majetku je souhrnné označení pro různá odvětví neživotního pojištění z jehož pomocí si chráníme majetek před vlivy jakož to: odcizení, živelné škody, poškození i jiné.
ÚRAZOVÉ A NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍV
případě úrazu nebo nemoci či jiné neočekávané události, která mimo zdraví ovlivní i vaši finanční situaci, nabízejí pojišťovny zajištění těchto rizik. Pojistné plnění z kvalitně nastaveného pojištění vám pokryje případnou ztrátu příjmu a náklady spojené následnou léčbou nemoci či úrazu.
POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI
Pojištění domácnosti se vztahuje na škody způsobené živelnými pohromami, krádeží a i v případě, když vám prasknou trubky. Pojištění domácnosti kryje škody způsobené na vybavení bytu nebo domu. Pokrývá škody způsobené např. na nábytku, hračkách, elektrospotřebičích, televizi, oblečení, špercích, klenotách a dalších věcí, které si určíte. Současně mohou být pojištěny také tzv. stavební součásti, mezi které patří například kuchyňská linka, podlaha či obklady stěn a stropů. Obvykle do pojištění spadají i prostory mimo byt (půda, sklep).
POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI
Známé také jako pojistka na blbost. Je to velmi důležité pojištění, u kterého byste měli volit co nejvyšší limity. Toto pojištění pokrývá škody způsobené v zaměstnání (rozbití služebního notebooku, telefonu nebo havárie služebního automobilu) nebo v civilním životě (uhradí škodu způsobenou na zdraví a majetku druhým osobám, například nehoda způsobená při jízdě na kole, vytopení sousedů, rozbití drahého zboží v obchodě, škoda způsobená domácím zvířetem a tak dále).
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ A VČETNĚ ZAVAZADEL
Cestovní pojištění slouží k pokrytí rizik, která vám hrozí během zahraniční cesty nebo dovolené. Základem pojištění je pokrytí případných léčebných výloh v zahraničí. Pro případ, že se vám stane další možná škoda (například ztráta či odcizení zavazadel, zpozdění letu, někdo vás okrade nebo sami způsobíte škodu někomu jinému, trvalé následky úrazu apod.), nabízejí pojišťovny připojištění. Cenu cestovního pojištění ovlivňují různé faktory. Mezi tyto faktory patří místo pobytu, rozsah krytí škod, výše pojistných limitů a typ cesty. V dnešní době pojišťovny umožňují sjednání cestovního pojištění online. Je ovšem lepší se obrátit přímo na odborníka.
POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ
Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla. Každý vlastník motorového vozidla je povinen si ho sjednat. Pojištěný je chráněný před nepříznivým finančním dopadem nároků, které může uplatňovat poškozený v případě nehody uskutečněné provozem vašeho motorového vozidla. Havarijní pojištění je pojištění motorového vozidla. Na rozdíl od povinného ručení se sjednává dobrovolně a kryje škody na vašem vozidle. Tyto škody zahrnují škody způsobené havárií, živelnými událostmi, krádeží, vandalismem, srážkou se zvěří či neoprávněným užitím vozidla. Cena se odvíjí podle značky, typu vozidla a jeho stáří a také dle výše spoluúčasti.

FINANCOVÁNÍ FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY A TEPELNÉ ČERPADLA S MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ DOTACÍ

Spoření a InvesticePODÍLOVÉ FONDY

PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

SPOŘÍCÍ ÚČTY

TERMÍNOVANÉ VKLADY

STAVEBNÍ SPOŘENÍ

DLUHOPISY


PROČ INVESTOVAT


  • Zhodnotíte Vaše peníze a zabráníte tak vlivům inflace.

  • Protože pokud to neuděláte Vy, tak to za Vás udělá banka, ve které máte svoje peníze na běžném či spořícím účtu. Samozřejmě ta Vám z výnosu nic nedá!

  • Investování do podílových fondů bývá považováno za relativně bezpečný způsob zhodnocení peněz.

  • Výnos z investic nad rámec 3 letého horizontu může být osvobozen od daně.

  • Znáte očekávaný výnos a historický vývoj daného produktu.

  • Dostupnost investovaných prostředků až do jednoho týdne.

  • Podílové listy jsou ve vašem vlastnictví.

  • Sami si zvolíte rizikovost.

partnerské společnosti

Banky
stavební spořitelny
pojišťovny
Investiční společnosti
penzijní společnosti
Ostatní

Kontaktní formulář

Jméno / Název E-mail Telefoní číslo Zpráva Udělujete tímto souhlas společnosti Martin Dajčar se sídlem Liptál ev. Číslo 042, 75631 Liptál, ič: 02909308 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“)
Odeslat